Till textinnehållet på sidan. Tryck Alt+S

I din tjänst på Högsby Sparbank

 

 VD

 Joakim Malmdahl

joakim.malmdahl@hogsbysparbank.se

0491-209 25

070-241 69 93

 

 Administration
 
 Agneta Ekblad


agneta.ekblad@hogsbysparbank.se

 Inger Schouenke

inger.schouenke@hogsbysparbank.se

0491-209 40

 Kjell Blomquist

kjell.blomquist@hogsbysparbank.se

0491-209 27

 

 Företag/Lantbruk
 
 Thomas Ohlsson

thomas.ohlsson@hogsbysparbank.se

0491-209 45, 070-344 37 28

 Urban Thorstensson

urban.thorstensson@hogsbysparbank.se

0491-209 46, 070-600 77 10

 

 Privat

 Ann-Sofie "Fia" Hermanson

ann-sofie.hermanson@hogsbysparbank.se

0491-209 36

 Annika Persson

annika.persson@hogsbysparbank.se

0491-209 33

 Birgitta Ek

birgitta.ek@hogsbysparbank.se

0491-209 44

 Erna-Stina Ohlsson

ernastina.ohlsson@hogsbysparbank.se

0491-209 42

 Jonas Jonsson

jonas.jonsson@hogsbysparbank.se

0491-209 26

 Marcus Sinnerström

marcus.sinnerstrom@hogsbysparbank.se

0491-209 32

 Marit Gustavsson

marit.gustavsson@hogsbysparbank.se

0491-209 38

 Veronica "Vivi" Ringblom (OBS! Föräldraledig!)

veronica.ringblom@hogsbysparbank.se

 Yvonne Nimeryd

yvonne.nimeryd@hogsbysparbank.se

0491-209 24

 

Stäng Skriv ut